Ohlédnutí za MSV Brno 2018

Publikováno: 26.10.2018

Na letošním jubilejním 60. ročníku jsme představili dva z našich oblíbených strojů - Vanad KOMPAKT Laser a Vanad SUPREMA.

Návštěvníci měli možnost sledovat ukázky řezání na vláknovém laseru Vanad KOMPAKT Laser osazeném 1 kW zdrojem od IPG Photonics s procesní laserovou hlavou LightCutter od firmy Precitec. Stoj je primárně určen pro řezání kovových materiálů, běžně je možné zpracovávat např. i slídové desky, těsnicí matriály, antivibromat, karton a mnoho dalších.

Vanad SUPREMA je velice oblíbený a cenově dostupný CNC stroj s autogenní a plazmovou technologií. Na stroji byl umístěn nový autogenní hořák FIT+ three od firmy GCE s integrovaným zapalováním a hlídáním výšky nad materiálem.

brno-msv.jpg

Všem návštěvníkům děkujeme a s radostí Vás přivítáme v našem centru termického dělení v prostorách vývojového oddělení naší společnosti v Golčově Jeníkově. Stroje VANAD si zde můžete nejen prohlédnout, ale pod vedením našich specialistů i vyzkoušet. Pro velký zájem je třeba si termín rezervovat v dostatečném předstihu, aby se vám naši specialisté a technici mohli plně věnovat.