Modernizovaná verze stroje Vanad MIRON Laser slaví úspěch v zahraničí

Publikováno:  21.10.2018

Moderní laserové pracoviště Vanad MIRON laser

Našemu zákazníkovi v Maďarsku jsme dle zadané specifikace vyrobili a dodali specializované laserové pracoviště Vanad MIRON Laser. Modernizovaná verze řezacího stroje je osazena procesní laserovou hlavou LightCutter od firmy Precitec s kamerou pro sledování řezání na přídavném 24" monitoru. Pracoviště je doplněno o rotační zařízení RotCUT pro tvarové řezání do trubek.

Výhody nového provedení stroje Vanad MIRON Laser
  • přídavné zařízení RotCUT pro řezání do trubek a profilů
  • efektivnější systém sekčního odsávání, díky odděleným sekcím odsává vždy jen v prostoru pálení
  • rošt s ručním výsuvem do boku
  • elektricky ovládané boční ochranné rolety
  • přídavné zařízení RotCUT pro řezání do trubek a profilů

Celé pracoviště bylo dodáno "na klíč".

K CNC pálicímu stroji Vanad MIRON Laser s vláknovým zdrojem IPG o výkonu 500 W a chladičem jsme dodali také vhodnou filtrační jednotku Kemper.

IMG_20180719_103602.jpg

Jak hodnotí stroj MIRON Laser technický manažer zadavatele?

Specializujeme se na výrobu mnoha typů plechových dílů rozličných tvarů. Dříve jsme tenké plechy řezali ruční plazmou, bohužel kvalita ne vždy splňovala naše očekávání. Hlavním důvodem pro zakoupení CNC laseru bylo přesné řezání tenkých plechů.

Na laserovém stroji Vanad nejvíce oceňujeme dobře promyšlenou konstrukci, vše je na správném místě, pohodlně a snadno ovladatelné. Pro naše operátory bylo velmi důležité precizní a srozumitelné školení v přátelské atmosféře CNC předváděcího centra Vanadu.
Naši operátoři si pochvalují CAD/CAM software WRykRys pro přípravu pálicích plánů, práce s ním je intuitivní, snadná a rychlá.

Zaměstnanci Vanadu splnili veškeré naše požadavky. Děkujeme za jejich vzorný a vstřícný přístup.