Kompresory a sušičky Orlik

Nabízíme vysoce kvalitní kompresory Orlik od tradičního českého výrobce. Kompresory jsou vyráběny s plně automatickým systémem řízení chodu v závislosti na odběru stlačeného plynu. Pro maximální účinnost dodáváme i kondenzační sušičky a filtry stlačeného vzduchu.

Vyberte si ze širokého spektra kompresor Orlík s výkonem přesně pro Vás.

Máte zájem o kvalitní a spolehlivý kompresor Orlík? Kontaktujte nás.

Šroubové kompresory Orlik typové řady ORL 2,5 - 7,5 EO

Šroubové kompresory Orlik typové řady ORL 2,5 - 7,5 EO jsou určeny pro trvalý provoz s plně automatickým systémem řízení chodu kompresoru v závislosti na odběru stlačeného vzduchu. Jedná se o špičkové kompresory s jednostupňovým šroubem, mazané olejem, zabezpečující spolehlivý provoz.

Možnost dodání varianty s 300 l nebo 500 l tlakovou nádobou, popřípadě jako kompletní stanice s kondenzační sušičkou.

Kompresor Orlik řady ORL EO Vám můžeme dodat i s ochranným krytem. Zásobník oleje je integrován přímo do bloku kompresoru Orlik, který je spolu s elektromotorem pevně připevněn k rámu.

Šroubové kompresory Orlik typové řady ORL 5,5 - 15

Šroubové kompresory Orlik typové řady ORL 5,5 - 15 jsou určeny pro trvalý provoz s plně automatickým systémem řízení  chodu kompresoru v závislosti na odběru stlačeného vzduchu. Jsou to kompresory s jednostupňovou šroubovou jednotkou mazanou olejem.

Zásobník oleje je integrován přímo do bloku kompresoru. Blok zabezpečuje i další funkce, jako je hrubé odlučování oleje ve skříni, jemná separace, filtrace oleje, udržování min. tlaku včetně filtrace a regulace nasátého vzduchu. Blok kompresoru a elektromotor jsou kotveny na rámu, který je uložen v karoserii kompresoru pomocí pryžových pružin. Karoserie je tvořena rámem, který uzavírají odnímatelné zvukoizolační panely.

Kondenzační sušičky stlačeného vzduchu

Kondenzační sušičky výrazně zvyšují spolehlivost a účinnost systémů stlačeného vzduchu. Optimalizují technologie závislé na tomto druhu energie a minimalizují související provozní náklady. Když se stlačený vzduch nesuší, voda proniká do technologií a způsobuje tak zbytečné odstávky a vícenáklady na údržbu. Kondenzační sušičky pomáhají tomuto problému předcházet.

Filtry stlačeného vzduchu řady ORLIK

Filtry řady ORLIK slouží ke spolehlivé separaci mechanických nečistot oleje a vody ze stlačeného vzduchu na požadovanou úroveň.