Plazmové a autogenní pálicí stroje Vanad

KATALOG VANADKATALOG AUTOGENNÍ a PLAZMOVÉ CNC PÁLICÍ STROJE VANAD 

Přehledný KATALOG CNC pálicích strojů VANAD ve formátu PDF je k dispozici  zde  >>

CNC pálicí stroje Vanad + HD plazmové zdroje světových výrobců Kjellberg, Hypertherm či Formica = kvalita výpalků blížící se řezání laserem.

Máme pro vás 8 strojů Vanad od cenově nejdostupnějších CNC paliček se vzduchovými plazmami až po stroje pro řezání nejvýkonnějšími plazmovými zdroji současnosti, určené do nejtěžších provozů, včetně možnosti 3D úkosového pálení automatickou plazmovou hlavou. Většina strojů umožňuje kombinovat plazmové a autogenní pálení.

Váš pálicí stroj Vanad dodáme včetně odsávaného materiálového stolu, adekvátní filtrační jednotky a kompresoru.

Přehled strojů VANAD pro pálení plazmou / autogenem

stroj-bluester.jpg

Vanad BLUESTER je špičkový stroj pro plazmové a autogenní řezání s možností použití automatické 3D plazmové hlavy. Více >

stroj-proxima.jpg

Vanad PROXIMA je vysoce výkonný pálicí stroj pro plazmové a autogenní řezání. Je určen pro náročné provozy. Více >

stroj-suprema.jpg

Vanad SUPREMA je skvělé řešení plazmové a autogenní řezání pro malé a středně velké provozy. Více >

stroj-arena.jpg

Vanad ARENA je účinný pálicí stroj s moderním řídicím systémem B&R pro termické dělení materiálu. Více >

stroj-miron.jpg

Vanad MIRON vychází z koncepce výložníku, která nabízí více možností pro zakládání materiálu na stůl a snadný přístup k vypáleným dílům. Více >

stroj-mira.jpg

Vanad MIRA vychází z koncepce portálových řezacích strojů určených pro plazmové dělení plechů a autogenní řezání. Více >

stroj-kompakt.jpg

Vanad KOMPAKT je vysoce výkonný moderní plazmový a autogenní pálicí stroj pro termické dělení materiálu. Více >

stroj-kompakt-light.jpg

Vanad KOMPAKT Light je vysoce výkonný moderní plazmový a autogenní pálicí stroj pro termické dělení materiálu. Více >

.

Kontaktujte nás, u nás si určitě vyberete optimální řezací stroj, ke kterému vám doporučíme a na našem showroomu také zdarma předvedeme optimální plazmový zdroj dle vašich finančních možností.

Řezání plazmou

Plazmové řezání se začalo používat již v 50. letech 20. století. Uplatnění plazmy pro dělení materiálů v poslední době dramaticky roste na úkor řezání kyslíkem. Díky lepší finanční dostupnosti, vysoké rychlosti a nízkému tepelnému ovlivnění se stalo univerzální metodou pro řezání široké škály materiálů. Rychlost řezání je závislá na výkonu plazmového zdroje, tloušťce a druhu řezaného materiálu a jeho fyzikálních vlastnostech.

CNC plazmové řezačky se nejčastěji používají pro dělení středně silných materiálů, u nelegované oceli nejčastěji do tloušťky 30 mm, vysokolegované oceli až do 100 mm. Efektivitu řezného procesu plazmou ovlivňuje zejména typ použitého proudového zdroje, konstrukce hořáku a použitý plazmový a stínicí plyn. Mezi nevýhody plazmového řezání patří vyšší hlučnost a vznik většího množství škodlivých emisí, které je v případě CNC pálicích strojů Vanad řešeno spodním sekčním odsáváním přímo v materiálovém stole.

Řezání autogenem

Řezání autogenem je tradiční metodou termického dělení. Je omezeno na dělení nelegovaných a v některých případech také nízkolegovaných ocelí. Jde o nejstarší a obecně také nejpomalejší metodou termického dělení. Autogenem lze dělit oceli od 3 i do více než 1 000 mm tloušťky materiálu, přičemž nejčastěji se pálí do síly 300 mm. Se strojem Vanad BLUESTER až do 400 mm.

Vyberte si některý z pálicích strojů Vanad pro řezání kyslíko-acetylenovým plamenem. Nabízíme i kompletní sortiment hořáků a příslušenství od předních evropských výrobců GCE, Messer a Harris na acetylen, propan, zemní plyn a směsné hořlavé plyny MAPP, APACHI, ETHYLEN.

Cenová nabídka pálicího pracoviště Vanad

Mám zájem o vypracování nezávazné cenové nabídky pálicího pracoviště