Plazmové zdroje Kjellberg HiFocus HF-Reihe-Reihe-gelb-ohne-Schatten.jpg

Kjellberg HiFocus představuje nejvyšší kvalitu řezu s hladkým povrchem.

HiFocus 80i

Nejmenší vysoce přesná plazmová řezací jednotka. Zahrnuje řezný rozsah od 0,5 mm do 20 mm. Poskytuje nejvyšší kvalitu při řezání tenkých a středně silných plechů s bezkonkurenčním poměrem cena - výkon. Škála speciálních hořáků umožňuje využití v široké oblasti zpracování kovu.

HiFocus 130 neo

Flexibilní, vysoce výkonná a přesná plazmová jednotka. Zahrnuje řezný rozsah od 0,5 mm do 30 mm. Kjellberg HiFocus 130 neo poskytuje nejvyšší kvalitu při řezání tenkých a středně silných plechů s bezkonkurenčním poměrem cena - výkon.
Nově s technologií Contour Cut pro jemné řezání vnitřních a vnějších obrysů i malých otvorů do oceli. Tato technologie zvyšuje produktivitu řezání o 30%. Výsledkem je vynikající kvalita řezu bez nutnosti dokončovacích prací. HiFocus 130 neo lze také využít pro značení materiálů.

HiFocus 161i neo

Vysoce přesný plazmový systém Kjellberg pro řezný rozsah mezi 0,5 mm a 38 mm. Technologie soft switch invertor nabízí širokou škálu možností pro řezání a značení tenkých a středně silných plechů. Splňuje požadavky dělení kovu ve stavebním průmyslu, strojírenství, automobilovém průmyslu a mnoha dalších odvětvích. HiFocus 161i neo lze kombinovat s 2D i 3D systémy a systémy pro řezání potrubí. Nově s technologií Contour Cut pro jemné řezání vnitřních a vnějších obrysů i malých otvorů do oceli. Tato technologie zvyšuje produktivitu řezání o 30%. Výsledkem je vynikající kvalita řezu bez nutnosti dokončovacích prací. HiFocus 161i neo lze také využít pro značení materiálů.

HiFocus 280i neo

Nejflexibilnější plazmový zdroj Kjellberg pro vysoce přesné řezání. Zahrnuje řezný rozsah od 0,5 mm do 60 mm. Nejnovější technologie umožňuje nejvyšší kvalitu a funkčnost na trhu. Kjellberg HiFocus 280i neo se ideálně hodí pro ocelářská střediska, výrobce a distributory oceli. Lze kombinovat s 2D nebo 3D řídicími systémy. Nově s technologií Contour Cut pro jemné řezání vnitřních a vnějších obrysů i malých otvorů do oceli. Tato technologie zvyšuje produktivitu řezání o 30%. Výsledkem je vynikající kvalita řezu bez nutnosti dokončovacích prací.

HiFocus 360i neo

Flexibilní a silný plazmový zdroj Kjellberg pro vysoce přesné řezání. Vynikající řezný rozsah od 0,5 mm do 80 mm přináší výrazně vyšší flexibilitu použití. Nejnovější technologie umožňuje nejvyšší kvalitu značení a funkcionalitu na trhu. Kjellberg HiFocus 360i neo se ideálně hodí pro ocelářská střediska, výrobce  a distributory oceli. Lze kombinovat s 2D nebo 3D  řídicími systémy. Nově s technologií Contour Cut pro jemné řezání vnitřních a vnějších obrysů i malých otvorů do oceli. Tato technologie zvyšuje produktivitu řezání o 30%. Výsledkem je vynikající kvalita řezu bez nutnosti dokončovacích prací. S nejnovější technologií hořáku HiFocus 360i neo dosahuje vysokých řezných rychlostí a snižuje náklady na řezání.

HiFocus 440i neo

Vysoce flexibilní, silný a vysoce přesný plazmový zdroj. Široký řezný rozsah od 0,5 mm do 120 mm představuje vysokou flexibilitu. Nejnovější technologie umožňuje vysokou kvalitu značení a funkčnost na trhu. Kjellberg HiFocus 440i neo se ideálně hodí pro ocelářská střediska, výrobce a distributory oceli. Nově s technologií Contour Cut pro jemné řezání vnitřních a vnějších obrysů i malých otvorů do oceli. Tato technologie zvyšuje produktivitu řezání o 30%. Výsledkem je vynikající kvalita řezu bez nutnosti dokončovacích prací. S nejnovější technologií hořáku HiFocus 440i neo dosahuje vysokých řezných rychlostí a snižuje náklady na řezání.

HiFocus 600i neo

Nejsilnější vysoce přesný plazmový zdroj od firmy Kjellberg. Umožňuje široký řezný rozsah od 0,5 do 160 mm. Skládá se ze dvou proudových zdrojů HiFocus 360i neo a Power Modul HiFocus 600i neo. Systém lze použít také pro značení a úkosování. HiFocus 600i neo je vybaven technologií Contour Cut pro jemné řezání vnitřních a vnějších obrysů i malých otvorů do oceli. Tato technologie zvyšuje produktivitu řezání o 30%. Výsledkem je vynikající kvalita řezu bez nutnosti dokončovacích prací. S nejnovější technologií hořáku HiFocus 600i neo dosahuje vysokých řezných rychlostí a snižuje náklady na řezání.