Plazmové zdroje Hypertherm HyPerformance Plasma

Plazmové zdroje HyPerformance poskytují vysokou kvalitu řezu. Díky osvědčeným technologiím HyDefinition a LongLife a patentovaným technologiím PowerPierce a True Hole zvyšují plazmová zařízení HyPerformance celkový výkon pálicího pracoviště, jeho produktivitu a hospodárnost. Zařízení nabízejí vysokou flexibilitu řezání, úkosování a značení materiálu tloušťky od 0.5 mm do 160 mm.

HyPerformance Plasma HPR130 XD

Plazmový zdroj přinášející vysokou kvalitu řezu HyDefinition při polovičních provozních nákladech. Nabízí maximálně konzistentní kvalitu řezu, vynikající produktivitu, nízké provozní náklady a vysokou spolehlivost. HyPerformance Plasma HPR130 XD poskytuje kvalitní řez nerezu a hliníku od 0.5 mm do 25 mm, u konstrukční oceli do tloušťky 38 mm.

HyPerformance Plasma HPR260XD

Kombinuje vysoké řezné rychlosti, krátké doby cyklu, rychlé přechody mezi procesy a vysokou spolehlivost s cílem dosáhnout maximální produktivitu řezu. HyPerformace Plasma HPR 260XD nabízí přesné řezání konstrukční oceli od 0.5 mm do 64 mm, nerezu a hliníku od 0.5 mm do 50 mm.

HyPerformance Plasma HPR400XD

Jedno z nejuniverzálnějších zařízení HyPerformance Plasma na trhu. Přináší dokonalý výkon u plazmového řezání konstrukční oceli a špičkovou kvalitu řezu u nerezové oceli. Společnost Hypertherm za více než čtyři desetiletí vyvinula přes 100 patentovaných plazmových technologií, aby zákazníkům přinesla výjimečný výkon. HyPerformance Plasma HPR400XD umožňuje řezný rozsah od 0.5 mm do 80 mm u konstrukční oceli, nerezu i hliníku.

HyPerformance Plasma HPR800XD

zvyšuje univerzálnost systémů HyPerformance Plasma a přináší nejširší výběr procesů a schopnost řezat nerezovou ocel a hliník největší tloušťky ve své třídě.  HyPerformance Plasma HPR800XD poskytuje konzistentní kvalitu řezu do řezného rozsahu od 0.5 mm do 80 mm pro konstrukční ocel, pro nerez a hliník do 160 mm.


Potřebujete více informací? Napište nám!