Plazmové zdroje Hypertherm Air Plasma

Powermax45XP

Lehký plazmový vzduchový zdroj. Systém rychlého odpojování hořáku a velmi nízká hmotnost umožňuje širokou variabilitu použití. Lze použít na konstrukční ocel, nerezovou ocel, hliník. Powermax45 dosahuje kvalitního řezu i  znečištěných, barvených nebo rezivých materiálů. Poskytuje kvalitní řez konstrukční oceli v rozsahu od 0,5 mm do 19 mm.

Powermax65

Plazmový vzduchový zdroj, určený pro ruční nebo strojní řezání. Nabízí nejnovější technologické inovace, jako technologie Smart Sense™ automaticky upravující tlak plynu. Powermax65 Vám pomůže zefektivnit Vaši práci. Čtyři patentované hořáky Duramax™ poskytují větší univerzálnost a umožňují vybrat správný nástroj pro práci. Poskytuje kvalitní řez konstrukční oceli v rozsahu od 0,5 mm do 25 mm.

Powermax85

kombinuje nejnovější technologické inovace a čtyři patentované hořáky Duramax™. Powermax85 je excelentním plazmovým zdrojem pro kombinaci strojního a ručního použití. Poskytuje kvalitní řez konstrukční oceli v rozsahu od 0,5 mm do 30 mm.

Powermax105

Výkonný plazmový systém pro ruční a strojní řezání s nízkými provozními náklady. Nabízí moderní technologie, hořáky typu Duramax™ a dlouhou životnost spotřebních dílů. Doporučený rozsah strojního řezání v rozsahu od 0,5 mm do 38 mm.

Powermax125

Nejvýkonnější plazmový zdroj pro ruční a strojní řezání v řadě Powermax. Nabízí dovolené zatížení 100% při 125 Amp a technologické inovace, jako technologie Smart Sense automaticky upravující tlak plynu, patentované hořáky Duramax™ a dlouhou životnost spotřebních dílů. Powermax125 poskytuje kvalitní řez konstrukční oceli v rozsahu od 0,5 mm do 44 mm.