Software pro řezací plány WRykRys

Technologický program WRykRys je schopen řešit všechny běžné případy ze strojírenské praxe. Má snadné ovládání a výrazně urychluje přípravu pálicích plánů a komunikaci s pálicím strojem. WRykRys je určen pro technologickou přípravu výroby s důrazem na přesnost a kvalitu.

WRykRys slouží k sestavování řezacích plánů z naprogramovaných výkresů, ke vstupně-výstupním operacím s databankou těchto výkresů a k dalším technologickým operacím s tím spojeným. Program nabízí zlepšení mnoha funkcí a je přizpůsobitelný individuálním požadavkům.DEMOVERZE zdarma

K dispozici je volně šiřitelná demoverze. WRykRys je chráněn hardwarovým klíčem, demoverze neumožňuje výstupy řídicího kódu do stroje. Po připojení hardwarového klíče se z demoverze stane standardní plně funkční program. Pokud upgradujete na nejnovější verzi programu, nezapomínejte na své dříve vytvořené databanky! Program se neustále vyvíjí, doporučujeme proto sledovat stále aktualizovanou historii změn. Nejnovější verzi naleznete vždy v sekci download.

Upozornění k HW klíči:Pokud po nainstalování nové verze program WRykRys nenalezne hardwarový klíč, je třeba si nahrát také nový ovladač hardwarového klíče !

Doporučené hardwarové požadavky

  • počítač s dvou a více-jádrovým procesorem
  • monitor s rozlišením full HD (1920 x 1080 px) nebo vyšším
  • volné místo na disku (cca 1 GB)
  • libovolná tiskárna
  • operační systém MS Windows

V současnosti je k dispozici devět jazykových verzí. Jazyk se volí v roletě "Nastavení"

Produktový leták WRykRys ke stažení ve formátu PDF >

Zeptejte se našich techniků na bližší informace o softwaru. Případně požádejte o prezentaci v našem školícím středisku Vanad.

Mám zájem o prezentaci software pro tváření plechů