Elektrotechnik CNC strojů

Do hlavního pracovního poměru přijmeme elektrotechnika CNC strojů.

Náplň práce

  • kabeláž a oživení CNC strojů
  • příprava dílů pro montáž
  • montáž elektrodílů
  • řešení servisních událostí

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v jednosměnném provozu
  • zajímavou práci ve stabilní české strojírenské společnosti
  • bezplatné odborné vzdělávánívýborné mzdové podmínky – mzda po zaučení 28 000 až 40 000,- Kč
  • placené přesčasy nebo náhradní volno
  • prémie dle individuálního výkonu
  • příspěvek na stravování
  • penzijní připojištění
  • věrnostní program
  • možnost využití pružné pracovní doby
  • 25 dnů dovolené
  • přátelské a neformální pracovní prostředí podporující osobní rozvoj a karierní postup

Požadujeme

  • vzdělání v oboru elektro – odborné bez maturity nebo s maturitou + osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhl. č. 50/1978 Sb. (osvědčení lze získat i v průběhu zácviku)
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Pokud Vás tato pozice oslovila a splňujete naše požadavky, zašlete, prosím svůj profesní životopis na adresu: prace@vanad.com nebo volejte na tel. číslo 605 219 868.